KONTROLOR/KONTROLORKA do odd. kontroly zemědělství

Nejvyšší kontrolní úřad je nezávislá kontrolní instituce, jejímž posláním je kontrolovat hospodaření státu – a to jak na straně příjmů, tak na straně výdajů. Úkolem NKÚ je poskytovat zpětnou vazbu tvůrcům a vykonavatelům politik státu, aby věděli, jak a za jakou cenu se tyto politiky podařilo naplnit, do jaké míry byly účinné a jaké měly ekonomické a další dopady. NKÚ předkládá vládě, Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR, Senátu Parlamentu ČR, ale i odborné a široké veřejnosti nezávislé a nestranné informace o tom, zda byly prostředky státu vynaloženy účelně, hospodárně a efektivně a zda při tom byly dodrženy právně závazné normy. Smyslem NKÚ je odpovědět na otázku, zda a do jaké míry přispěly veřejné prostředky ke kýženému zlepšení stavu, a upozornit na slabiny v rámci jejich vynakládání.

Nejvyšší kontrolní úřad přijme KONTROLORA/KONTROLORKU do oddělení kontroly zemědělství

Náplň práce:

  • výkon kontrolní činnosti zaměřené zejména na oblast zemědělství a rozvoj venkova

  • monitorování, získávání a analýza informací v přidělené odborné oblasti

  • koncepční a metodická činnost, především metodické usměrňování výkonu kontroly vytvářením metodických materiálů

  • zpracování podnětů pro kontrolní činnost v dané oblasti

  • zpracování stanovisek k materiálům ústředních orgánů a jiných subjektů

  • připomínkování předložených interních a externích dokumentů

    Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání magisterské úrovně ekonomického nebo přírodovědného zaměření (preferujeme obor zemědělství, rozvoj venkova nebo veřejná správa)

  • praxe ve veřejné správě výhodou

  • praxe v oblasti kontrolní činnosti výhodou

  • znalost v oblasti rozpočtu, účetnictví a hospodaření se státním majetkem výhodou

  • uživatelskou znalost práce s aplikacemi MS Office

  • znalost anglického jazyka výhodou

  • analytické schopnosti, koncepční myšlení

  • schopnost týmové práce, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a přesnost

  • aktivní a tvůrčí přístup a chuť se dále rozvíjet

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci ve významné státní instituci

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

  • průběžné prohlubování kvalifikace a možnost profesního růstu

  • spolupráce s obdobnými institucemi v zahraničí

  • plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 1

  • zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek FKSP na rekreace, sportovní a kulturní akce, stravenky)

  • možnost umístění dítěte předškolního věku v dětské skupině zřízené NKÚ

Místo výkonu práce: Praha

Možný nástup: dohodou

Nabídky se strukturovanými životopisy i nadále přijímáme, pro danou pozici je vyhodnotíme a jakmile se situace kolem onemocnění COVID-19 uklidní, budeme Vás kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Životopisy je možné zaslat elektronicky, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04, Praha 7.

Firma: Nejvyšší kontrolní úřad

Kontakt: Bc. Lucie WIEDERMANNOVÁ
Jankovcova 1518/2
170 04 Praha 7 - Holešovice

Telefon: 720955864

Místo práce: Praha 7

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé